Data Stories

Один з найстаріших подкастів про візуалізацію даних. Ведучі - Енріко Бертіні та Морітц Штефанер. Серед гостей подкасту вже встигли побувати всі більш менш відомі теоретики та практики візуалізації даних, тому Data Stories можуть слугувати гарним зануренням у контекст, ознайомленням зо всіма дійовими особами та проблематикою.

Policy Viz

Ведучий цього подкасту - Джон Швобіш, автор блогу Policy Viz, а також книги Better Presentations. A Guide for Scholars, Researchers, and Wonks. Основний формат - коротке інтерв’ю із запрошеними гостями. Тематика не обов’язково стосується лише візуалізації даних, а може заторкати також теми публічних презентацій. Як і у випадку з Data Stories, цей подкаст може бути корисний для загального ознайомлення із дискурсом у сфері візуалізації даних.

Storytelling With Data

Ведуча цього подкасту - Коул Насбаумер Кнафлік, авторка блогу Storytelling with Data, а також книжок з візуалізації даних Storytelling with Data та Storytelling with Data: Let’s Practice. За форматом тут трапляються як і інтерв’ю із теоретиками та практиками візуалізації даних, так і просто роздуми Коул щодо того, де та як навчатися візуалізації, як побудувати свою команду, як правильно обирати тип графіку і т.д.

Data Viz Today

Ведуча подкасту - дизайнерка та аналітикиня Алі Торбан. Основний формат тут - How to, тобто кожен епізод зосереджений на вирішенні однієї проблеми. Проблеми трапляються дуже загальні - наприклад, як знайти власний стиль, і дуже конкретні - скажімо, як уникнути перевантаження графіку візуальними елементами.


Гарного прослуховування!